Fansite / Cennik-APO - Wersja: N.G.

Fansite / Cennik-APO - Wersja: NoWeJ GeNeRaCjI 2013/2014


  • Index
  •  » Nowości
  •  » [Fansite] Aktualizacja cennika do wersji N.G. 2012/2013

#1 2012-12-25 16:51:49

 Dylus Knight

Administrator

318612
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 313
Punktów :   
Punktów Karnych: 0

[Fansite] Aktualizacja cennika do wersji N.G. 2012/2013

Zacznę dzisiaj od poinformowania Was o tym, iż zapowiadany już dosyć dawno "Update 2012" nie doszedł i NIE DOJDZIE DO SKUTKU. Postanowiłem wprowadzić inną zmianę na naszym fansite, która zapewne sprawi, że strona posiadając więcej funkcji, będzie jeszcze bardziej okazała i przydatna.
W związku z upływem czasu cennikowi umknęła możliwość zaktualizowania go do wersji 2012, dlatego dziś wprowadzone zmiany sprawiają, że cennik-apo został zaktualizowany do wersji N.G. 2012/2013.

KAŻDY przedmiot, na każdym cenniku, posiada nowy odnośnik, który został umieszczony przy ikonce każdego z przedmiotów. Jeśli istnieje możliwość zdobycia danego przedmiotu z jakiegoś questu, jest on oznaczony następująco: Q - i takowy odnośnik przenosi do strony pochodzącej ze źródła: www.armia.toproste.pl, które opisuje dany quest. Jeżeli przedmiot można zdobyć z kilku (dwóch lub trzech) questów, wybrałem jeden - odpowiednio docelowy quest, który daje możliwość zdobycia tegoż przedmiotu. Natomiast, jeżeli przedmiot nie jest do zdobycia z żadnego questu, wówczas przy ikonce przedmiotu widnieje takie oznaczenie: Q.
Opis ww. oznaczeń został dodany również do legendy na każdym cenniku!
Przy okazji poprawiłem widoczność, zwiększając odstępy między 'itemkami'.

Ponad to w ostatnim czasie został dodany jak co roku padający śnieg - nadający klimat, który panuje za oknem; zmianie uległo główne tło strony fanowskiej (jak co pół roku); a także poprawionych zostało kilka błędów, które dotychczas panowały na cennikach i nie tylko. Dodanych zostało kilka nowych przedmiotów oraz wprowadziłem kilka innych mniej lub bardziej widocznych zmian funkcjonalnych.

W tej chwili cenniki nie są jeszcze dostępne dla użytkowników. Natomiast, jeśli już będą one dla Was widoczne, zostaniecie o tym poinformowani na Portalu w 'Krótkich wiadomościach'


Pozdrawiam!
administrator cennika~apo


http://armia.toproste.pl/button2.png

Offline

  • Index
  •  » Nowości
  •  » [Fansite] Aktualizacja cennika do wersji N.G. 2012/2013
Copyright © 2009-2015 cennik-apo.pun.pl all rights reserved.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.writv.pun.pl www.bloodwars.pun.pl www.esperanna.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl