Fansite / Cennik-APO - Wersja: N.G.

Fansite / Cennik-APO - Wersja: NoWeJ GeNeRaCjI 2013/2014


#1 2010-05-07 00:27:37

 Dylus Knight

Administrator

318612
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 313
Punktów :   
Punktów Karnych: 0

[Fansite] Gry & Filmy

-=Gry=-
Przykro mi jest zacząć od niemiłych informacji, ale wszystkie gry (78) które były do tej pory dostępne na naszym fansite zostały usunięte! A co za tym idzie? Odnośnik "Gry" na naszym fansite zniknął.
Aby uniknąć pytań "dlaczego?" od razu postaram się to wyjaśnić.
* Otóż strona, z której te gry pochodzą została kompletnie odpicowana i wszystkie adresy (url - id) do danych gierek zostały zmienione, usunięte, skasowane.

Z tego powodu, iż był to najbardziej popularny odnośnik nie dotyczący cennik'a-apo, postaramy się jak najszybciej naprawić tę stratę i w tym miesiącu pojawią się pierwsze (nowe lub stare, które były dotychczas) gry.



-=Filmy=-
Informacje "Kwiecień/Maj" zapowiadały m.in. iż w weekend (który już minął) zostaną dodane nowe filmy.
Z wynikłych problemów i komplikacji technicznych a także przede wszystkim czasowych nie zostały one wprowadzone. Jednak już dzisiaj mogę powiedzieć o tym, że wieczorem (około godz. 20:00) - dnia 07 Maja 2010 roku, zostaną dodane (jak było zapowiedziane) 3 nowe filmy, a mianowicie:
* Król Lew 2 [Czas Simby] (8 części po 10minut)
* Król Lew 3 [Hakuna Matata] (8 części po średnio 9minut)
* Testosteron (12 części po 10minut)

Mam nadzieję, że ww. propozycje są trafione w sedno (oczywiście po dodaniu Króla Lwa można było się spodziewać kolejnych 2 części tej trylogii). Jeżeli cokolwiek jednak się nie podoba, możecie sami zdecydować co chcielibyście, aby się na naszym fansite znalazło. Wystarczy tylko, że założycie własny temat w naszym, a właściwie waszym: dziale dla gości.

Dodatkowo powiem, że 2 sezon serialu animowanego "Troo" jest zapowiadany na wiosnę tego roku. Także do premierowego nowego (25) odcinka 2 sezonu już niedługo trzeba czekać.



Administracja ~ cennik-apo


http://armia.toproste.pl/button2.png

Offline

Copyright © 2009-2015 cennik-apo.pun.pl all rights reserved.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamfortress2.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.esperanna.pun.pl www.bloodwars.pun.pl